Son Dakika Haberler

4 Muhtar AK Partiye Geçti

4 Muhtar AK Partiye Geçti
Okunma : 224 views Yorum Yap

AK Parti ailesine geçişler tüm hızıyla devam ediyor.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Milletvekili Jülide İskenderoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Bayramiç muhtarlar derneğini ziyaret etti.

Rozetlerini AK Partili Turan Taktı

Ziyaret sonrasında Bayramiç ilçesine bağlı Koşuburnu, Alakeçi, Bekirler, Söğütgediği ve Hacıdervişler köylerinin muhtarları AK Partiye katıldı.

Spontane bir şekilde gerçekleşen katılım töreninde muhtarlara rozetlerini AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan taktı. Turan’a programda Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ile partililer eşlik etti.

AK Parti Ailemize Hoşgeldiniz

Muhtarların AK Partiye geçmesinden sonra konuya dair İl Başkanı Naim Makas da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kutladı. Başkan Makas paylaşımında “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte Bayramiç ilçemizdeki Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ettik.

Koşuburnu Köyü Muhtarı Bektaş Gümüş, Alakeçi Köyü Muhtarı Nahit Curoğlu, Bekirler Köyü Muhtarı Mehmet Kolsal, Söğütgediği Köyü Muhtarı Recep Kuzey ve Hacıdervişler Köyü Muhtarı Sefer Özcan, AK Parti ailemize katıldı” İfadelerine yer verdi.