Son Dakika Haberler

Kemallı Üretim ve İşletme Kooperatifi

Kemallı Üretim ve İşletme Kooperatifi
Okunma : 178 views Yorum Yap

Girişimci kadınların kendi el işi ve yöresel ürünlerini üreterek satışa sunduğu S.S. Kemallı Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi açıldı.

Açılış törenine, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş eşi Songül Aktaş ile birlikte katılırken, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ezine Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, İl Ticaret Müdürü Hakan Tuncerli, Ezine AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin, Kemallı Köyü Muhtarı Kenan Özer, S.S. Kemallı Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatif Başkanı Şükran Özer ile kooperatif yönetim kurulu üyeleri, çevre köy muhtarları ve köy sakinleri katıldı.

S.S. Kemallı Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi açılış programında Kemallı Köyü Muhtarı Kenan Özer bir konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmanın ardından S.S. Kemallı Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifinin açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve törene katılanlar, açılışın ardından girişimci kadınların kendi el işi ve yöresel ürünlerini üreterek satışa sunduğu kooperatifi gezerek ürünler hakkında bilgi aldılar.

Girişimci kadınların kendi el işi ve yöresel ürünlerini üretmeleri annelik görevlerinin dışında hayatın her alanında başarılı olabileceklerinin göstergesi olduğunu ifade eden Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, emeklerinden dolayı girişimci kadınlara teşekkür ederek bol ve bereketli kazanç temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)