Son Dakika: 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Adramytteion İçin Caz

Adramytteion Derneği tarafından yapılan açıklamada, Adra Hatıra Sikke Basımı ve Caz Dinletisi (İdasaxproject) yapılacağı ifade edildi. Adramytteion Derneği tarafından yapılan açıklama şöyle: Ören-Adramytteion Antik Kenti Kültür Turizm ve Doğa Derneği;..

Adramytteion İçin Caz
Yayınlanma: 434 Okuma

Adramytteion Derneği tarafından yapılan açıklamada, Adra Hatıra Sikke Basımı ve Caz Dinletisi (İdasaxproject) yapılacağı ifade edildi.

Adramytteion Derneği tarafından yapılan açıklama şöyle:

Ören-Adramytteion Antik Kenti Kültür Turizm ve Doğa Derneği; kültür, sanat, spor etkinlikleri ile Edremit Körfezi’ne adını veren ve Mysia Bölgesi’nin önemli antik yerleşimi olan Adramytteion Antik Kenti’ni, bulunduğu yer olan Ören-Burhaniye’yi tanıtmayı ve Edremit Körfezi / Balıkesir ilinin imajını güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla derneğimiz “Adramytteion Sanat Etkinlikleri” kapsamında 9 Eylül 2021 Perşembe Günü, Saat 21.15, Adra Hatıra Sikke Basımı ve Saat 21.30 ise Caz Dinletisi (İdasaxproject) düzenleyerek Adramytteion Kazı Heyeti üyelerini, dernek üyelerini ve yerel halkı buluşturmaktadır.

Birlikte tarihi yaşamak için antik sikke basımına ve anı anlamlı kılmak için caz dinletisine bekliyoruz…

Adramytteion Anti Kentimize ve Ören Adramytteion Derneğimize katkı sağlayan ve destek olan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Adramytteion Sanat Etkinlikleri

* Adra Hatıra Sikke Basımı Saat: 21.15
* Caz Dinletisi (İdasaxproject) Saat: 21.30

Tarih: 9 Eylül 2021 Perşembe Günü

Yer: Ören Pidasus Otel/Havuzbaşı (Adramyteion Kazı Evi Yanı)

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.