Son Dakika Haberler

Ahilik Haftası Esnaf Ziyaretleri

Ahilik Haftası Esnaf Ziyaretleri
Okunma : 43 views Yorum Yap

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ahilik Haftası nedeniyle Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ziyaretlerde bulundu.

13-19 Eylül 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan “Ahilik Haftası” nedeniyle ziyaretlerde bulunan Başkan Ülgür Gökhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık eşliğinde ilk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve Oda Başkanları ile bir araya geldi. Özcan ve oda başkanlarının Ahilik Haftası’nı kutlayan Başkan Gökhan, oda başkanları ile kent esnafının sorunlarına ilişkin sohbet ederken gelen talepleri de dinledi. Esnafların kent için önemine vurgu yapan Başkan Ülgür Gökhan, belediye olarak esnafları desteklemek ve onların sorunlarını çözmek için sürekli olarak çalıştıklarını ifade etti.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ziyaretin ardından Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder ve yönetimi ile bir araya geldi. Ejder ve yönetiminin Ahilik Haftası’nı kutlayan Başkan Gökhan, kooperatif çalışmaları hakkında da bilgi aldı. Ziyaret kent ekonomisine ilişkin karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ahilik Haftası nedeni ile Esnaf Odalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerin yanı sıra kent esnafı ile de bir araya gelerek esnafların Ahilik Haftası’nı kutladı, hayırlı işler diledi ve gelen talepleri de dinleyerek notlar aldı.