Güncel Haberler: Bolayır Sahilinde Çevre Etkinliği Yapılacak *** Türk Okçulardan 4 Altın Madalya Birden *** Hamzakoy’a 200 Araçlık Otopark Yapılıyor *** Deprem Yapı Malzeme Test Laboratuvarı Kuruldu *** Zam Silsilesi Maalesef Devam Edecek *** “Tatavlada Son Dans” Sahnelendi *** Çamlık Piknik Alanı Sezona Hazırlanıyor *** Gelibolu Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Konseri *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Atatürk Büstü ve T.C. Yazısı Neden Yok?

Atabey 19 Türk Ocakları Çanakkale İl Başkanı Önder Ergül açıklamalarda bulundu. Atabey 19 Türk Ocakları Çanakkale İl Başkanı Önder Ergül yaptığı açıklamada, Çanakkale İl Özel İdare binasında Atatürk büstünün olmamasını..

Atatürk Büstü ve T.C. Yazısı Neden Yok?
Son Güncelleme:562 Okuma Whatsapp

Atabey 19 Türk Ocakları Çanakkale İl Başkanı Önder Ergül açıklamalarda bulundu.

Atabey 19 Türk Ocakları Çanakkale İl Başkanı Önder Ergül yaptığı açıklamada, Çanakkale İl Özel İdare binasında Atatürk büstünün olmamasını sert bir dille eleştirdi.

Atabey 19 Türk Ocakları Çanakkale İl Başkanı Önder Ergül şunları ifade etti;

Çanakkale İl Özel İdaresi binamız baktığınızda küçük bir sarayı andıran şehrimizin en güzel yapılarından biri, buraya kadar her şey güzel, 5 yıldır da o yapının içinde ilimiz adına çalışmalar projeler üretilmekte ancak 5 yıldır hizmet gören bu binanın, bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in devletin resmi tüm kurumlarında bulunması gereken büstü ve yine (T.C.) Türkiye Cumhuriyeti yazısının bir türlü asılmaması konusunun artık sosyal medyaya da düştüğünü üzülerek görmekteyiz.

Buradan tüm ilgililere bildirmek isteriz, bu ülkede yaşayan herkes şu anda aldığı nefesi oturduğu makamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e borçlu olduğunu istese de istemese de bilmek ve onun gereğini yapmak zorundadır.

Bu eksikliğin derhal ve ivedilikle giderilmesini talep ediyor, takipçisi olacağımızı Atabey 19 Türk Ocakları olarak ifade ediyoruz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.