Güncel Haber: Moğollar'dan Çanakkale'de Yardım Konseri *** Öğrenci Pansiyonlarının Hali İçler Acısı *** Kanada’da “Çanakkale Ruhu Anıtı” Açıldı *** Gelibolulu Okçu Nisanur Yıldırım Türkiye Şampiyonu *** Dokuz Sekizlik Roman Gecesi Yapıldı *** Küçük Önlemler İle Kalp Sağlığınızı Koruyabilirsiniz *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Atatürkçü Düşünce Derneği Yeni Binasına Taşındı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi yeni binasının açılışı yapıldı. Önceki gün Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret eden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şube Başkanı Funda Kavas ve..

Atatürkçü Düşünce Derneği Yeni Binasına Taşındı
191 Okuma

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi yeni binasının açılışı yapıldı.

Önceki gün Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret eden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şube Başkanı Funda Kavas ve yönetim kurulu üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuşlardı.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi’nin pazaryerinde bulunan yeni hizmet binası bugün yapılan törenle açıldı.

Funda Kavas başkanlığında oluşan yönetim kurulu üyeleri ile yeni hizmet binasının açılışı yapılan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi’nin açılışına GYK ile Trakya ve Çanakkale Bölge Toplantısı için Gelibolu’ya gelen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ve beraberindeki heyet katıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi yeni binasının açılış kurdelesini Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt, derneğin Gelibolu Şube Başkanı Funda Kavas, CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, derneğin bir önceki başkanı Rufat Şener birlikte kestiler.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi yeni binasının açılışına Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt, derneğin Gelibolu Şube Başkanı Funda Kavas, CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, derneğin bir önceki başkanı Rufat Şener, dernek üyeleri ve vatandaşlar katılırken Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ile Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar konuşma yaptılar.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ocak ayında Funda Kavas başkanlığında yeni bir yönetim oluşturan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gelibolu Şubesi’nin pazaryerinde bulunan yeni hizmet binalarının açılışını da bugün gerçekleştirdik.

Açılış kurdelesini GYK ile Trakya ve Çanakkale Bölge Toplantısı için şehrimizde bulunan ADD Genel Başkanı Sn. Hüsnü Bozkurt ve değerli misafirlerimizle birlikte kestik. Hayırlı olsun” dedi.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.