Güncel Haber: CHP’li Erkek; Çanakkale’ye Kent Park Gelecek *** CHP Gelibolu Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı *** Yazar Sinan Yağmur Çan’lılar İle Buluştu *** Çanakkale’de 3. Deprem Çalıştayı Yapıldı *** Çan’da Kitap Günleri ve Yazar Buluşmaları Başladı *** İskenderoğlu “Sorunları Çözecek Projeler İle Sahadayız” *** CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** "WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

“Atatürk’e Benzemeyen Büst Yerinden Kaldırıldı” TEKZİP

www.gelibolugaste.com isimli internet sayfasında “Atatürk’e benzemeyen büst yerinden kaldırıldı.” başlığıyla bir habere yer verilmiş ve haber içeriğinde, “Çanakkale Belediyesi tarafından Ağustos ayında açılan “Çanakkale Kahramanları Parkı’nda yer Atatürk büstü eserin..

“Atatürk’e Benzemeyen Büst Yerinden Kaldırıldı” TEKZİP
Yayınlanma: 193 Okuma

www.gelibolugaste.com isimli internet sayfasında “Atatürk’e benzemeyen büst yerinden kaldırıldı.” başlığıyla bir habere yer verilmiş ve haber içeriğinde, “Çanakkale Belediyesi tarafından Ağustos ayında açılan “Çanakkale Kahramanları Parkı’nda yer Atatürk büstü eserin sanatçısı tarafından yeniden gözden geçirilmek üzere yerinden alındı.” ifadelerine yer verilmiştir.

Haberdeki görüntü ve içerik; Müvekkilimin heykeltıraş olarak ürettiği ancak henüz tamamlamadığı Atatürk büstünün, kasıtlı ve çok yakından fotoğraflanarak yerel medyaya servis edilmesi şeklinde gerçekleşmiştir. Bu haberler nedeniyle Müvekkilimin kişilik hakları zedelenmiş ve ticari itibarı sarsılmıştır. Konu heykel tepkiler nedeniyle kaldırılmamıştır. Zaten yapımı tamamlanmadan fotoğraflanarak, kötüniyetli ve kasıtlı şekilde medyaya servis edilmiştir. Kaldı ki heykelin tamamlanmamış son hali de emsalleri arasında en iyilerindendir.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

Ethem Muhtaroğlu – Ethem Muhtaroğlu Vekili Av. Hande Keskin

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.