Son Dakika Haberler

Atrax’ta Fuara Sayılı Günler Kaldı

Atrax’ta Fuara Sayılı Günler Kaldı
Okunma : 155 views Yorum Yap

3-5 Şubat 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşecek Atrax 2022 – 9.Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için son hazırlıklarını yapıyor.

Atrax, bu yıl da eğlence tesisi yatırımcılarını, park ve peyzaj çalışmalarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, Avm yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Atrax 2 yıllık aradan sonra güçlenerek devam ediyor. Fuarda yenilikler ve daha büyük iş potansiyeli katılımcıları bekliyor.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada oyunun kuralları değişirken Atrax; yenilenip güçlenerek yüksek kalite standartlarında bir fuar için 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamayı hedefliyor.

Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşecek fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)