Güncel Haber: Muharrem Erkek Mazbatasını Alarak Görevine Başladı *** Başkan Soyuak'tan Polis Haftası Ziyareti *** Özacar’dan Seçim Sonrası İlk Açıklama *** Bayram Trafiğinde Denetimler Arttı *** CHP’li Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldılar *** Dardanel Topunun Replikası Yapılacak *** Seddülbahir Kalesi Mimarlık Yıllığına Alındı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Avrupa Yeşil Mutabakatı Ele Alınacak

Avrupa Yeşil Mutabakatı Avrupa Komisyonu ve özel sektör perspektifinden ele alınacak. TÜSİAD 7 Eylül tarihinde TÜSİAD Avrupa Komisyonu ve Özel Sektör Perspektifinden Avrupa Yeşil Mutabakatı başlıklı bir webinar düzenleyecek. Webinarın..

Avrupa Yeşil Mutabakatı Ele Alınacak
Yayınlanma: 440 Okuma

Avrupa Yeşil Mutabakatı Avrupa Komisyonu ve özel sektör perspektifinden ele alınacak.

TÜSİAD 7 Eylül tarihinde TÜSİAD Avrupa Komisyonu ve Özel Sektör Perspektifinden Avrupa Yeşil Mutabakatı başlıklı bir webinar düzenleyecek. Webinarın açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masa Başkanı B.Can Yücaoğlu ve Ticaret Bakan Yardımcısı Mustafa Tuzcu gerçekleştirecek. Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Frans Timmermans Kabinesinde Kıdemli Diplomatik Uzman olarak görev yapan Anthony Agotha toplantının ana tema konuşmasını yapacak.

Etkinlik kapsamında ayrıca, yatırımcı ve iş dünyası açısından Türkiye’nin yeşil dönüşüm ihtiyacının değerlendirileceği bir panel yer alacak. TÜSİAD Çevre ve İklim Değişikliği Çalışma Grubu ve Yeşil Mutabakat Görev Gücü Başkanı Fatih Özkadı’nın moderatörlüğünü üstleneceği panele BusinessEurope Genel Direktör Yardımcısı Alexandre Affre, Turcas Petrol A.Ş. Operasyon Direktörü Arkın Akbay, Unilever Türkiye Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İletişim Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Şenel Erim ve VNO İklim ve Enerji Politikaları Kıdemli Uzmanı Frits De Groot konuşmacı olarak katılacak.

TÜSİAD Avrupa Komisyonu ve Özel Sektör Perspektifinden Avrupa Yeşil Mutabakatı Webinarı

Tarih: 7 Eylül 2021 / Saat: 12:00 – 13:00

Program:
12:00 : Hoşgeldiniz ve Açılış Konuşmaları
B. Can Yücaoğlu, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masa Başkanı, Mustafa Tuzcu, T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı.

12:15 : Ana Konuşmacı
Anthony Agotha, Avrupa Komisyonu Kıdemli Diplomatik Uzman.

12:30 : Panel: “Yatırımcı ve İş Dünyası Perspektifinden Türkiye’nin Yeşil Dönüşüm İhtiyacının Değerlendirilmesi”.

Moderatör : Fatih Özkadı, TÜSİAD Çevre ve İklim Değişikliği Çalışma Grubu ve Yeşil Mutabakat Görev Gücü Başkanı

Panelistler : Alexandre Affre, BusinessEurope Genel Direktör Yardımcısı, Arkın Akbay, Turcas Petrol A.Ş. Operasyon Direktörü, Ebru Şenel Erim, Unilever Türkiye Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İletişim Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi, Frits De Groot, VNO İklim ve Enerji Politikaları Kıdemli Uzmanı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.