Güncel Haber: Moğollar'dan Çanakkale'de Yardım Konseri *** Öğrenci Pansiyonlarının Hali İçler Acısı *** Kanada’da “Çanakkale Ruhu Anıtı” Açıldı *** Gelibolulu Okçu Nisanur Yıldırım Türkiye Şampiyonu *** Dokuz Sekizlik Roman Gecesi Yapıldı *** Küçük Önlemler İle Kalp Sağlığınızı Koruyabilirsiniz *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Avrupa’dan Folkart’a Dört Ödül

Folkart, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Töreni’nden, ikisi Avrupa birinciliği olmak üzere dört büyük ödülle döndü… Folkart Nova Projesi ve Folkart Nefes İstanbul Lansman Kampanyası “5 Star Winner-5 Yıldız Ödülü Avrupa Birinciliği”ne..

Avrupa’dan Folkart’a Dört Ödül
124 Okuma

Folkart, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Töreni’nden, ikisi Avrupa birinciliği olmak üzere dört büyük ödülle döndü…

Folkart Nova Projesi ve Folkart Nefes İstanbul Lansman Kampanyası “5 Star Winner-5 Yıldız Ödülü Avrupa Birinciliği”ne layık görüldü.

Her yıl düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödül Töreni’nin kazananı Folkart oldu. Folkart, farklı projeleriyle katıldığı yarışmada, Avrupa merkezli gayrimenkul geliştirici firmalarıyla yarışarak dört dalda ödüle layık görüldü.

Londra’da düzenlenen ödül töreninde katıldığı dört dalda da ödül alan Folkart, Avrupa Gayrimenkul Ödül Töreninde dört farklı kategoride ödül alan tek marka oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Çeşme’deki Folkart Blu ve Folkart Hills projeleri ile de farklı dallarda Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’ni kazandıklarını hatırlatan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Bu yıl da European Property Awards-Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden dört farklı ödüle layık görülmek bizleri gururlandırdı. Projelerimizin ve çalışmalarımızın bu şekilde ödüller kazanması, attığımız adımların doğruluğunu gösteriyor. Başta ekip arkadaşlarımız olmak üzere, çözüm ortaklarımız, paydaşlarımız ve sonrasında da bizi tercih eden değerli Folkart dostlarının ‘duyduğu güven’ başarımızın temelini oluşturuyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve herkesi kutluyorum” dedi.

Folkart’ın Ödülleri

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde yarışılan her kategoride yüzde 80 üzerinde puan alanlar “Award Winner”, yani en yüksek puanı alanlar olarak ilan edilirken, en yüksek puanı alan bir proje ise “5 Yıldız” ödülünü almaya hak kazandı. Katılım gösterdiği tüm kategorilerde ödül alan Folkart’ın kazandığı ödüller ise şöyle:

· Türkiye En İyi Yüksek Katlı Konut Projesi “Folkart Nova”: 5 Yıldız Ödülü Avrupa Birinciliği

· Türkiye En İyi Pazarlama Çalışması “Folkart Nefes İstanbul Lansman Kampanyası”: 5 Yıldız Ödülü Avrupa Birinciliği

· Türkiye Karma Kullanım Yapı “Folkart Vega”: Award Winner Ödülü

· Türkiye Web Sitesi “www.folkart.com.tr”: Award Winner Ödülü

Jüri Üyeleri

Kazananlar, yarışma için sunulan portfolyoların Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri jüri heyeti tarafından titizlikle incelenmesi sonucunda belirlendi. Jüri heyetinde farklı deneyimlere sahip 100’ün üzerinde üye yer aldı. Yarışmanın jüri listesi, organizasyonun şeffaflık ilkesi çerçevesinde web adresinden de açıklandı:

https://propertyawards.net/judges/

Dünya Çapında Değerlendirme

Folkart, “5 Yıldız Ödülü Avrupa Birinciliği” aldığı iki kategoride, Afrika, Arabistan, Asya Pasifik, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, İngiltere, Amerika’daki değerlendirmelerde “5 Star” alan rakipleriyle, bu kez dünya lideri olabilmek için yeniden jüri karşısına çıkacak. Yapılacak değerlendirme sonrası her kategoride “Dünyanın En İyileri” 22 Şubat 2024’te Londra’da ilan edilecek.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Hakkında

Avrupa’nın gayrimenkul sektöründeki en prestijli etkinliklerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, sektörde mükemmeliyeti teşvik etmek ve ödüllendirmek amacıyla 2005 yılından bu yana düzenlenmektedir. Bu ödüller; gayrimenkul geliştirme, inşaat, mimarlık, tasarım ve gayrimenkul hizmetleri alanlarında katkı sunan profesyonelleri ve şirketleri onurlandırmaktadır. Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, titiz bir değerlendirme süreciyle desteklenmektedir. Bağımsız bir jüri heyeti adayları değerlendirirken; yenilikçilik, tasarım, sürdürülebilirlik, katma değer yaratma gibi kriterleri dikkate almaktadır. Avrupa Gayrimenkul Ödüllerinde başarılı olan projeler, sektördeki mükemmelliği simgeler ve gelecekteki projeler için bir ilham kaynağı oluşturur.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.