Son Dakika Haberler

Aygen Akdağ “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”

Aygen Akdağ “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”
Okunma : 38 views Yorum Yap

Ak Parti Gelibolu Belediye Başkan Adayı Aygen Akdağ, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı kadınlar ve Ak Parti Kadın Kolları Teşkilat Üyeleri çarşı esnafını ziyaret edip selamlayarak Kadınlar Günü dolayısıyla Kadınlara karanfil ve çeşitli hediyeler dağıttılar.

Yoğun ve başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden Ak Parti, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınları unutmadı. Belediye Başkan adayı Aygen Akdağ, Kadın kolları Başkanı Canan Selvi Aktaş ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi adayları Azize Sevim Ak ve Berrin Girgin’inde aralarında bulunduğu Ak Partili Kadınlar, bir yandan çarşı esnafını selamladı bir yandan Kadınlara karanfiller ve çeşitli hediyeler dağıttılar.

SONY DSC

Çarşı esnafı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği etkinlik sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Aygen Akdağ “Artık Gelibolu’ya bir kadın eli değmesinin vakti gelmiştir, artık kadınlarımızın evlerine sahip çıktıkları gibi yaşadıkları kente de sahip çıkma vakti gelmiştir ve görüyoruz ki kadınlarımız bu defa kararlı. Geleceğine sahip çıkacak, Gelibolu’nun geleceğine sahip çıkacak. Yepyeni bir Gelibolu’nun mimarı olmak için geliyoruz, yaşadığımız kente bir hanım eli değdireceğiz, daha fazla hizmet, daha fazla yatırım, daha fazla iş diyoruz ve bunun için geliyoruz” dedi.

Kadınların, Dünya kadınlar Gününü kutlayan Akdağ ve beraberindekiler sonrasında Hamzakoy Pınar Restaurant’ta yapılan Kadınlar Günü Kutlamasına katılmak üzere çarşıdan ayrıldılar.