Son Dakika Haberler

Başkan Özacar’ın 8 Mart Kadınlar Günü Ziyaretleri

Başkan Özacar’ın 8 Mart Kadınlar Günü Ziyaretleri
Okunma : 87 views Yorum Yap

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerde kadınların gününü kutladı.

Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, Belediye Meclis Üyesi Gülüzar Durgunoğlu ile birlikte 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde ilk ziyaretini bu anlamlı günün çıkış noktası olan tekstil atölyesine gerçekleştirerek Şapka Tekstil’i ziyaret etti, üreten kadınların gününü kutladı.

“Kadınlarımızın daha eşit ve güçlü bir toplum için hayatın her alanında var olmaları en büyük dileğimiz” diyen Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde ikinci ziyaretinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde el emeği göz nuru ürünlerini hazırlayan kadınlarla bir araya geldi.

“Kadının gücü, yaratıcılığı desteklendikçe dünya daha güzel bir yer olacak”. Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün üçüncü ziyaretinde Gelibolu’da üreten kadınların buluşma noktalarından biri olan Sosyal Dayanışma Merkezi’ndeki kadınları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, son ziyaretini Belediye Meclis Üyesi Gülüzar Durgunoğlu ve kendilerine eşlik eden personel ile Cenka Tekstil’i ziyaret ederek emekçi kadınlar ile atölyelerinde buluştu. Başkan Özacar burada da tüm emekçi kadınların gününü kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)