Son Dakika Haberler

Bedensel ve Zihinsel Engelli Projesi

Bedensel ve Zihinsel Engelli Projesi
Okunma : 148 views Yorum Yap

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, ÇOMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Cüneyt Erenoğlu, ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. İlgi Tosun, dekan yardımcısı Doç. Dr. Hakan Eren ve Diş Hekimliği Fakültesi Başhekimi Dr. Öğrt. Üyesi Celal Genç, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyarette, ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi tarafından bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlarımızın evde tedavi görmelerine yönelik hazırlanan sosyal sorumluluk projesi hakkında ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenleri tarafından Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’a bilgi verildi.

Çanakkale Valiliği başta olmak üzere tüm kurumlarla birlikte engellilerin yanında olunacağını belirten Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlarımıza yönelik hazırlanan sosyal sorumluluk projesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)