Son Dakika: Çanakkale’de Mozaik Piri Reis Haritası Yenilendi *** Arıtılmış Su Fiyatlarında İndirim Yapıldı *** Başkan Ertuğrul Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor *** Çanakkale’de 50 Şüpheli Hakkında İşlem Yapıldı *** Hava Sıcaklıkları Konusunda Uyarı Yapıldı *** 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Törenleri *** Kan Kokan Yasa Teklifi Geri Çekilmelidir *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Bolayır Şehit Nuriye Ak Okulu Tadilatı

Gelibolu’ya bağlı Bolayır Köyünde yer alan Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulu bakım-onarım ve ek bina projesi için çalışmalar devam ediyor. Gelibolu’ya bağlı Bolayır Köyünde yer alan ve ciddi bir bakım-onarımdan geçmesi..

Bolayır Şehit Nuriye Ak Okulu Tadilatı
Yayınlanma: 788 Okuma

Gelibolu’ya bağlı Bolayır Köyünde yer alan Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulu bakım-onarım ve ek bina projesi için çalışmalar devam ediyor.

Gelibolu’ya bağlı Bolayır Köyünde yer alan ve ciddi bir bakım-onarımdan geçmesi gereken Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulu’nun hem tamiratının yapılması hem de ek bina yapılması için sürdürülen çalışmalar sonrası Gelibolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde yapılan çalışmalar neticesinde tadilat çalışmaları yakında başlıyor.

Bolayır Geliştirme ve Güzelleştirme Derneği, Gelibolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde devam eden Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulu tadilatı ile bir yandan bakım-onarım, bir yandan da ek bina proje çalışmaları kapsamında Bolayırlı gönüllülerde projeye destek olabilmek için el birliği ile çalışıyorlar.

Bolayır Geliştirme ve Güzelleştirme Derneği ile Gelibolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulu tadilatı dernek tarafından bulunan sponsorlar aracılığıyla devam ediyor.

Bolayır Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulunun içinde ve dışında neredeyse her yerinde bakım-onarıma ihtiyaç var. Okulun bu haliyle gelecek eğitim-öğretim yılında açık olması bile pek mümkün görünmemekle birlikte yapılacak olan tadilat çalışması sonrası durumunun nasıl olacağı şimdiden merak ediliyor?

Gelibolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde sürdürülen proje çalışmaları ve sonrasında başlayacak olan tadilat sonunda Bolayır Şehit Nuriye Ak İlk-Ortaokulunun adına yakışır bir binaya dönüştürülmesi ve eğitime devam etmesi bekleniyor.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.