Son Dakika Haberler

Kadınlardan Büyüklere Hürmet

Kadınlardan Büyüklere Hürmet
Okunma : 174 views Yorum Yap

Çanakkale Sosyal Politikalar Birimi tarafından düzenlenen sosyal sorumluk projeleri kapsamında AK Kadınlar bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyaretlere AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, AK Parti Sosyal Politikalar Birim Başkanı Arzu Bendeş, il ve ilçe kadın kolları üyeleriyle birlikte mahalle başkanları katıldı.

Ak Kadınlardan Vefa Örneği

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun da kademesinde görev aldığı kadın kolları başkanlığı Çanakkale’nin her noktasında yer alırken ulaşmadık yer çalmadık kapı bırakmıyor. Ziyaret ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında temaslarda bulunan AK Partili kadınlar büyüklerle bir araya gelerek, yaşlı vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretler kapsamında Çanakkale Sosyal Politikalar adına birim Başkanı Arzu Bendeş yaptığı basın açıklamasında yaşlılara hürmet edilmesi gerektiğinin altını çizerek; “AK Parti İl Başkanlığımız, Kadın Kolları Başkanlığımız, Mahalle Başkanlarımız İl ve İl Merkezimiz ve İlçelerimizde medeniyet ve kültür değerlerinin nesilden nesile aktarılması konusunda önemli role sahip olan değerli büyüklerimize ziyaretler gerçekleştirerek sohbet etme imkanı bulduk, hayır dualarını almak nasip oldu. Güler yüzleri ile yaptıkları ev sahipliği için kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)