Son Dakika Haberler

Çamlık Mesire Alanı Yenileniyor

Çamlık Mesire Alanı Yenileniyor
Okunma : 82 views Yorum Yap

Gelibolu Belediyesi tarafından bir süredir çalışmalar yapılan çamlık mesire alanında ağaç seyreltme, yaya kaldırımı, mevcut tel örgülerin sökülüp yenilenmesi, halkın kullanımına sunulacak olan ocak ve masalar ile geniş çaplı temizlik çalışmalarının ardından şimdi de umumi tuvaletler yeniden inşa ediliyor.

Eski belediye başkanlarından Nuri Erer tarafından oluşturulan çamlık mesire alanı bu yıl tamamen yenileniyor, daha öncesinde üç giriş yeri bulunan çamlık alanı çevre düzenleme ve yaya kaldırımlarının yapılmasının ardından iki girişli oldu. Yapılan çalışmalar kapsamında yolu düzeltilen ve genişletilen çamlık mesire alanı girişine bir güvenlik noktası oluşturuldu.

Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Mesire alanımızda çalışmalar sürüyor! Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerimizce; Himaye çitleri ile çevrilen, bakım ve düzenleme çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği M.Nuri Erer Belediye Çamlığı Piknik Sahasında yeni umumi tuvaletler ile güvenlik kulübesinin yapımı gerçekleştiriliyor” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)