Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Çanakkale Belediyesi B40 Tiran Zirvesinde

Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, “B40 Balkan Kentleri Ağı”nın üçüncü toplantısı olan ve Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da gerçekleştirilen B40 Tiran Zirvesi’ne katıldı. Balkan ülkeleri belediyelerinin aralarındaki dayanışmayı ve iş..

Çanakkale Belediyesi B40 Tiran Zirvesinde
Yayınlanma: 129 Okuma

Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, “B40 Balkan Kentleri Ağı”nın üçüncü toplantısı olan ve Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da gerçekleştirilen B40 Tiran Zirvesi’ne katıldı.

Balkan ülkeleri belediyelerinin aralarındaki dayanışmayı ve iş birliğini sağlamak amacıyla 2021 yılında kurulan ve Çanakkale Belediyesi’nin de üyesi olduğu B40 Balkan Kentleri Ağı’nın üçüncü toplantısı Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da başladı.

Çanakkale Belediyesi’ni temsilen Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay’ın da katılım gösterdiği toplantının açılışında Arnavutluk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Bayram Begaj’da yer aldı.

Çanakkale Belediyesi olarak, Balkan ülkeleri belediyeleri ile birlikte böyle bir ağda yer almaktan dolayı oldukça memnun olduklarını belirten Başkan Yardımcısı Mutluay, böyle bir organizasyonun belediyeler arası dayanışma adına önemli bir köprü görevi gördüğünü ifade etti.

Mutluay son olarak toplantıya ev sahipliği yapan Arnavutluk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Bayram Begaj ve Tiran Belediye Başkanı Erion Vellaj’a da organizasyon adına teşekkürlerini sundu.

Haber: Osman Okan

#Çanakkale | #Arnavutluk | #Tiran | #İrfanMutluay | #Gelibolu | #BayramBegaj | #ErionVellaj

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.