Son Dakika Haberler

Çanakkale Belediyesi Yeni Yıl Konseri

Çanakkale Belediyesi Yeni Yıl Konseri
Okunma : 216 views Yorum Yap

Çanakkale Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, “Yeni Yıla Merhaba” Konseri kentliler ile buluştu.

İçdaş Kara Yusuf Kongre Merkezi’nde 22 Aralık 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilen konsere Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan ve çok sayıda kentli katıldı.

Koro şefi İftihar Vanlı öncülüğünde halk müziğinin sevilen parçalarını seslendiren koroya hep bir ağızdan eşlik eden kentliler, keyifli bir gece yaşadı.

Konser sonunda gösterdikleri performans nedeni ile koro üyeleri ve şefleri İftihar Vanlı’tı tebrik eden Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yaşattıkları keyifli gece nedeni ile teşekkürlerini ileterek çiçek takdiminde bulundu.

Gece sonunda söz alarak kentlilerin yeni yılını kutlayan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Maalesef bu salgın döneminde çok sevdiğimiz hemşehrilerimizi, dostlarımızı kaybettik. Tabii bu dönem içerisinde ayrı kalmak zorunda kaldık. Şimdi biraz moral bulmak ve bir araya gelmek amacı ile konserlerimize başladık. 2022 yılının hepimize, Çanakkaleli hemşehrilerimize, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Hem salgın, hem de ekonomik nedenler ile zor günler geçiriyoruz. Umarım 2022 yılında bunların hepsini geride bırakırız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)