Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kuruldu

Çanakkale ve ilçelerinde internet ve sosyal medya üzerinden yayın yapan gazeteciler güç birliği ilkesine dayanarak “Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni” kurdu. Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın..

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kuruldu
Yayınlanma: 117 Okuma

Çanakkale ve ilçelerinde internet ve sosyal medya üzerinden yayın yapan gazeteciler güç birliği ilkesine dayanarak “Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni” kurdu.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, mesleki ve etik standartların saptanması bu standartların üyeleri arasında benimsenmesi ve uygulanması amacıyla çalışmalar yapacak. Dernek, üyeleri arasında geçerli olacak medya etik ilkelerini belirleyecek ve bu ilkeler, tarafsızlık, doğruluk, objektiflik gibi temel prensiplere dayanarak gazetecilik mesleğini daha güvenilir kılacak.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan Kökçak oldu. Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri ise Gürkan Düzenli, Mustafa Aydın Gül, Mustafa Yıldız, Özer Şut, Orhan Aktuğ ve Cenk İşver’den oluştu.

Dernek, 10 Ocak Gazeteciler Günü bir basın açıklaması gerçekleştirerek, faaliyet ve etkinliklerine başlayacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.