Son Dakika Haberler

Çanakkale Mavi İl’lerde İkinci

Çanakkale Mavi İl’lerde İkinci
Okunma : 191 views Yorum Yap

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, aşılanmaya dikkat çekerek, temizlik, mesafe ve maskenin önemine vurguda bulundu.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, ülke genelinde yükselen Covid-19 vakalarının ardından Çanakkale’nin haritadaki önemine dikkat çekerek bir açıklama yaptı.

Mavi İl Sıralamasında İkinciyiz

AK Partili Makas, tedbirler ve aşılama konusunda Çanakkale’nin mavi İl statüsünde ikinciliği göğüslediğini ifade ederek şu ifadelere yer verdi.

Makas, “Sağlık Bakanlığı’mızın son yayınladığı pandemi verilerinden de anlaşıldığı üzere, vaka sayıları tekrar artış göstermeye başlamıştır.

Vaka sayılarının yeniden azalması bizlerin elindedir. Maske ve mesafe kurallarına özenle uyulması, henüz aşı olmayan hemşehrilerimizin de ilk doz aşılarını en kısa sürede olmaları pandemi ile mücadelemizde çok önemli rol oynamaktadır.

Sağlık Bakanı’mızın da dediği gibi; aşı ile toplumsal bağışıklık elde edilene kadar tedbirlere uymak zorundayız. Sevdiklerimizi tehlikeye atmamak için pandemi kurallarına istisnasız uyulması temennisiyle, sağlıklı ve mutlu günler dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)