Güncel Haberler: Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

Çanakkale Merkez Spor Salonu Meclis Gündeminde

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Aşağıdaki sorularımın Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını arz ederim” diyerek TBMM Başkanlığına bir önerge verdi. Çanakkale ilimizin Barbaros..

Çanakkale Merkez Spor Salonu Meclis Gündeminde
431 Okuma

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Aşağıdaki sorularımın Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını arz ederim” diyerek TBMM Başkanlığına bir önerge verdi.

Çanakkale ilimizin Barbaros Mahallesi sınırları içinde yer alan, 2018 yılında yapımına başlanan 40.000.000 TL maliyeti olduğu belirtilen “Çanakkale Merkez Spor Salonu” isimli bakanlık projesinin 650 takvim gününde tamamlanarak 2020 yılında hizmete açılacağı yetkili kurumlarca açıklanmış, yapılan son incelemelerde bırakın salonun bitirilmesini inşaat alanının atıl vaziyette olduğu görülmüştür. Bu bağlamda:

1. Çanakkale Merkez Spor Salonu projesi, vadedilenin aksine yaklaşık 5 yıldır tamamlanmamasının sebebi nedir?
2. 40.000.000 TL maliyetli Çanakkale Merkez Spor Salonu projesi ne zaman tamamlanacaktır?
3. Çanakkale Merkez Spor Salonu projesinde bu zamana kadar yüklenici firmaya ne kadar ödeme yapılmıştır?
4. Çanakkale Merkez Spor Salonu projesinin gecikmesinden dolayı firma ve ilgili bürokratlar hakkında gerekli soruşturmalar yapılmış mıdır?

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.