Son Dakika Haberler

Çanakkale’de Covid-19 Aşı Çadırı Kuruldu

Çanakkale’de Covid-19 Aşı Çadırı Kuruldu
Okunma : 262 views Yorum Yap

Çanakkale İskele Meydanında Covid-19 Aşı Uygulama Noktası Kuruldu.

Vatandaşları aşı olmaya teşvik etmek ve kolayca aşı olmalarını sağlamak amacıyla Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Covid-19 Aşı Uygulama Noktası Oluşturuldu.

1 Temmuz’dan itibaren kademeli normalleşme tedbirleri kapsamında bütün kısıtlamaların kaldırılması sonrasında Çanakkale iskele meydanında vatandaşların önceden randevu almadan aşı olabilmeleri için aşı çadırı kuruldu. Bu durumda sistemde aşı hakkı olan tüm vatandaşlar randevu almadan aşılarını olabilecekler.

Çanakkale İskelesinde Meydanında kurulan Covid-19 Aşı Uygulama Çadırını Vali İlhami Aktaş, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, AK Parti İl Başkanı Naim Makas ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bekir Çelen ziyaret ettiler. Vali İlhami Aktaş ziyaret sırasında 3.Doz aşısını olarak vatandaşlara örnek oldu.

Yapılan açıklamada, sistemde aşı hakkı olan vatandaşların saat 16.00 ile 00.00 arasında İskele Meydanında kurulan aşı çadırında aşılarını olabilecekleri belirtildi.