Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Çanakkale’de Deprem Çalıştayı Yapıldı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından düzenlenen, “Depremle Yaşamak, Riskleri Azaltmak, Farkındalığı Arttırmak: Çanakkale Örneği” konulu çalıştaya, Çanakkale Belediyesinden de ilgililer katıldılar. 28 Kasım..

Çanakkale’de Deprem Çalıştayı Yapıldı
Yayınlanma: 130 Okuma

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından düzenlenen, “Depremle Yaşamak, Riskleri Azaltmak, Farkındalığı Arttırmak: Çanakkale Örneği” konulu çalıştaya, Çanakkale Belediyesinden de ilgililer katıldılar.

28 Kasım 2023 Salı günü gerçekleşen deprem çalıştay’ına, Çanakkale Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü ve Yerel Kalkınma Biriminde görevli teknik personel katılım sağlayarak, çalıştay öncesi oluşturulan odak grupların sonuç raporlarında yer alan belediye sorumluluk alanındaki konular ile ilgili bilgiler verdiler.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.