Son Dakika Haberler

Cemevi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Açıldı

Cemevi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Açıldı
Okunma : 519 views Yorum Yap

Gelibolu’da kısa bir süre önce faaliyetlerine başlayan Cemevi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Hoca Hamza Mahallesinde hazırlanan binası düzenlenen etkinlikle açıldı.

Gelibolu’da açılışı yapılan ve faaliyetlerine başlayan Cemevi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin açılışına Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü, İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış, Saadet Partisi Gelibolu İlçe Başkanı Muhammed Erer, Dernek yöneticileri, üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesini Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış, AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü ve dernek yöneticileri birlikte kestiler. Açılışın ardından dernek binasında yiyecek içecek ikramı yapıldı.

Konuyla ilgili olarak Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Gelibolu’da kısa bir süre önce faaliyetlerine başlayan Cemevi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Hoca Hamza Mahallesinde hazırlanan binası Belediye Başkanımız Mustafa Özacar’ın da katıldığı programla açıldı. Güzel şehrimizdeki canlara hayırlı olsun” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)