Son Dakika Haberler

Çevre Düzenleme ve Yol Çalışmaları

Çevre Düzenleme ve Yol Çalışmaları
Okunma : 108 views Yorum Yap

Gelibolu Belediyesi çalışmaları devam ediyor.

Gelibolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz günlerde Ağustos ayının sonuna kadar yangın tehlikesine karşı tedbir amaçlı vatandaşlara kapatılan M.Nuri Erer Çamlığı’nda ve salı pazarı mevkiinde ot biçme, ağaç budama, çevre temizliği ve düzenlemesine yönelik çalışmalar yaparken, Zabıta Müdürlüğü ekipleri de yol şerit çizgilerini yeniliyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; Bakım ve temizlik çalışmalarımız devam ediyor! Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ekiplerimizce; İlçemizin peyzaj alanları ile M.Nuri Erer Çamlığı’nda ot biçim, budama, temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Yol şerit çizgileri yenileniyor! Zabıta Müdürlüğümüz ekiplerimizce; Makine ve araç parkımıza yeni dahil edilen yol çizgi makinesi ile Gelibolu merkezinde trafik akışkanlığını sağlamak ve trafik güvenliği için kent genelinde gerçekleştirilen yol çizgilerinin yenileme çalışması 26 Kasım Caddesi’nde sürdürülüyor” denildi.