Güncel Haberler: Gelibolu Maratonu’nda Çanakkale Türküsü *** Uluslararası Gelibolu Maratonu 8. Kez Koşuldu *** Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

CHP Ekonomi Masası 43. Toplantısı İle Tekirdağ’da

Başkan Saygın: CHP Ekonomi Masası İş Dünyası, Meslek Odaları, Esnaf Odaları, STK’lar ve Dernekler ile buluştu. Türkiye’de 81 ili adım adım gezen, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile buluşan CHP..

CHP Ekonomi Masası 43. Toplantısı İle Tekirdağ’da
293 Okuma

Başkan Saygın: CHP Ekonomi Masası İş Dünyası, Meslek Odaları, Esnaf Odaları, STK’lar ve Dernekler ile buluştu.

Türkiye’de 81 ili adım adım gezen, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile buluşan CHP Ekonomi Masası bugün 43. toplantısını Tekirdağ’da gerçekleştirdi.

Tekirdağ’da bir otelde düzenlenen toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel, Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Turhan Aydoğan, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, 24. Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Esnaf Odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları, MÜSİAD Muhtarlar Derneği, Ticaret Borsaları, OSB Yönetimleri, İşadamı Dernekleri, Ziraat Odaları, Süt Birliği, ekonomi ile ilgili kuruluşlar, Turizm Derneği gibi 30’a yakın meslek odası, STK ve dernek üyeleri de katılım sağladı.

Yeni Nesil Çözüm Stratejisi Açıklandı

Tekirdağ Süleymanpaşa’da sabah 09.00’da başlayan toplantıda CHP Ekonomi Masası, Tekirdağ’ın sorunlarını ilk ağızdan dinledi ve iş insanlarının sorun ile önerileri ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan ve Türkiye’nin içindr bulunduğu darboğazdan bahseden CHP Tekirdağ İl Başkanı Zeynel Saygın;” Geçtiğimiz gün yeni hizmet binamızda meclis grup toplantımızı yaptık. Şimdi de 81 ili bucak bucak gezen ve iş insanlarının sorunlarına çözüm, dertlerine deva olan CHP ekonomi masası Tekirdağ’a geldi. Tüm iş insanları, esnaflar, odalar, dernek ve STK’larla buluştuk. CHP olarak “Yeni Nesil Çözüm Stratejimizi açıkladık. Ekonomi ile ilgili vaatlerimizi sunduk. Ekonomimizin nasıl yanlış yönetildiğinden bahsettik. Ve toplantı sonunda da soru, cevaplar eşliğinde görüş alışverişinde bulunduk.

Yeise Kapılmak Yok

Biz her zaman söylüyoruz. CHP varsa çözüm de vardır. Yapacağız, edeceğiz, halledeceğiz gibi kelimelerle, cümlelerle ülke yönetilmez. Hele ki ekonomi hiç yürütülmez. Zira yönetilemiyorda. Paramız, basiretsiz sistem ve yöneticiler sebebiyle pul oluyor. Üstelik çok iyi bir ekonomimiz var gibi lanse ediliyor. Halkın ne yaşadığı, neler çektiği görmezden geliniyor. Kalkınma planları işe yaramıyor, bakanlar değişiyor, çare olmuyor. Bunların yegane nedeni iktidarın Türkiye’den alacağını alması. Bizi bu hale getirene kadar devam ettiler en sonunda kasalarımız boşaldı, paramız değer kaybetti, ekonomisi en kötü olan ülkelerde ilk 5’e geldik. Fakat yeise kapılmak yok. Doğru hamleler, işin ehli bürokratlarla bu sorunu da maziye gömeceğiz. Ekonomi bizlerle şahlanacak. Esnaf da, iş insanı da, dernek, STK üyeleri de, ev hanımları da, meslek ve esnaf odaları da refaha, huzura kavuşacak” şeklinde konuştu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.