Son Dakika Haberler

CHP’li Heyetten Kaymakama Ziyaret

CHP’li Heyetten Kaymakama Ziyaret
Okunma : 219 views Yorum Yap

CHP Danışma Kurulu Toplantısı için CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan İle birlikte Gelibolu’ya geldi.

CHP Danışma Kurulu Toplantısı için Gelibolu’ya gelen CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak ve Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret ettiler.

CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak ve Belediye Başkanı Mustafa Özacar eşliğinde Kaymakam Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret eden heyet ilçenin sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, kendisini ziyaret CHP heyetine ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “CHP Danışma Kurulu Toplantısı için ilçemize gelen CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İlçe Başkanı İsmail Parlak ve Başkanımız Özacar eşliğinde Kaymakam Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret etti” denildi.