Güncel Haberler: Gelibolu Maratonu’nda Çanakkale Türküsü *** Uluslararası Gelibolu Maratonu 8. Kez Koşuldu *** Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu

Çanakkale Belediyesi tarafından çocukların ve gençlerin katılımına yönelik düzenlenen “Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu” çalışmalarına başlandı. 9-10 yaş grubu ile çocuk tiyatrosu, 11-12-13 yaş grubu ile kukla tiyatrosu 19 Şubat..

Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu
161 Okuma

Çanakkale Belediyesi tarafından çocukların ve gençlerin katılımına yönelik düzenlenen “Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu” çalışmalarına başlandı.

9-10 yaş grubu ile çocuk tiyatrosu, 11-12-13 yaş grubu ile kukla tiyatrosu 19 Şubat 2023 Pazar günü; 15-16-17 yaş grubu ile gençlik tiyatrosu 20 Şubat 2023 Pazartesi günü ilk çalışmalarını gerçekleştirdi.

Farklı yaş gruplarına yönelik gerçekleştirilen bu tiyatro çalışmaları ile yaratıcı drama yönteminden faydalanılarak çocukların ve gençlerin konuşma, işbirliği yapabilme gibi becerilerinin arttırılması, yaratıcılıklarının geliştirilmesi ve ortaya çıkarılmasına yardımcı olunması gibi katkılar sağlanması hedeflenmekte.

Erkan Yavuz Deneysel Sanat Atölyesi’nde, Eğitmen Öney Olcaytu tarafından gerçekleştirilen ve 16 hafta sürecek olan bu çalışmaların sonucunda ise her grup, bir gösteri ile sahne alacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.