Son Dakika Haberler

Çocuklar Bayramınız Kutlu Olsun

Çocuklar Bayramınız Kutlu Olsun
Okunma : 209 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Yontar, “23 Nisan 1920 tarihinde açılan TBMM’nin kuruluşunun 102. yıl dönümünü ve Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ülkemizde büyük bir coşku ve gururla kutlayacağız.

TBMM’nin açıldığı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulus’unun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır. Türk Milleti’nin aydınlık geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın; sağlıklı, mutlu ve özgür bireyler olarak yetişmeleri ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeleri en büyük isteğimizdir.

Sevgili çocuklar, daha güçlü bir Türkiye sizlerin omuzlarında yükselecektir. Bu bilinç ve sorumlulukla geleceğe hazırlandığınızda başaramayacağınız hedef olmayacaktır.

En büyük umudumuz ve geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramını ve Büyük Türk Halkının Ulusal Egemenliğini kutluyor; başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve Şükranla anıyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)