“Covid-19 Çanakkale” Sempozyumu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen ve Çanakkale’de sağlık hizmeti sunumunda görev alan hekimler, sağlık çalışanları ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin Covid-19 hastalığı ile ilgili bilgilerinin..

“Covid-19 Çanakkale” Sempozyumu
Son Güncelleme:280 Okuma Whatsapp

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen ve Çanakkale’de sağlık hizmeti sunumunda görev alan hekimler, sağlık çalışanları ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin Covid-19 hastalığı ile ilgili bilgilerinin güncellenmesi, pandemi yönetimi deneyimlerinin paylaşılması amacı ile hazırlanan “Covid-19 Çanakkale” Sempozyumunun açılışı yapıldı.

ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen sempozyuma; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof.Dr. Sedat Murat, İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Gökhan Baştürk, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Okhan Akdur ile Prof.Dr. Pelin Kanten, ÇOMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Muammer Karaayvaz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Hasan Ali Kiraz, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Hasan Keser, öğrenciler, öğretim üyeleri ve davetliler katıldı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Covid-19 Çanakkale” sempozyumunun açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programda; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof.Dr. Sedat Murat ve ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Okhan Akdur tarafından birer konuşma yapıldı.

Yapılan konuşmaların ardından; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş tarafından İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Gökhan Baştürk’e plaket ve teşekkür belgesi verildi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ayrıca, Covid-19 ve pandemi sürecinde sağlık hizmeti sunumuna katkı sağlayan il sağlık yöneticilerine ve mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm sağlık personellerine teşekkür etti.

“Covid-19 Çanakkale” Sempozyumu; “Çanakkale ili ve hastanelerinde Covid-19 yönetimi”, “Covid-19’da tanısal yaklaşım”, “Covid-19’da tedavi yaklaşımları”, “gebe ve çocuklarda Covid-19” ve “Covid-19’da sağlık hizmetlerinin durumu” oturumlarıyla devam etti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.