Son Dakika Haberler

Cumhur İttifakı Birlik Beraberlik Mesajı

Cumhur İttifakı Birlik Beraberlik Mesajı
Okunma : 283 views Yorum Yap

Birlik ve beraberlik mesajı Eceabat’tan geldi.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ile Milliyetçi Hareket Partisi Eceabat ilçe Başkanı Ayhan Bayram ve her iki partinin il, ilçe başkan yardımcıları, parti teşkilatları ziyareti kapsamında bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarete katılan, Cumhur İttifakı’nın Çanakkale il ve ilçe başkanları; AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve MHP Eceabat ilçe Başkanı Ayhan Bayram gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak ardından ittifakla ilgili şunları söylediler:

“Cumhur İttifakımız; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin liderliklerinde; ülkemizin âli menfaatlerini, milli birlik ve beraberliğimizi esas alan bir anlayışı ifade etmektedir. Beka dediğimiz bu süreçte esas olan, kişiler ve olaylar değil milletimizin âli menfaatleri doğrultusunda yol aldığımız Cumhur İttifakıdır. İttifakın temelleri, Türkiye’nin önsözü Çanakkale’de çok daha sağlamdır. Bu bağlamda Çanakkale’de Cumhur İttifakı’na zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötü niyetli yaklaşımlara ittifakın tarafları olarak izin vermeyiz”.