Güncel Haberler: Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

Deprem Bölgesindeki Hayvanlara Yem Desteği İçin Çağrı

HAYDİKO deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği için çağrıda bulunuyor. HAYDİKO Artvin Derneği, depremden etkilenen köylerdeki büyük ve küçük baş hayvanlara yem desteği sağlamak üzere yardım kampanyası düzenliyor. Hayvanları, Doğayı, İnsanları..

Deprem Bölgesindeki Hayvanlara Yem Desteği İçin Çağrı
216 Okuma

HAYDİKO deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği için çağrıda bulunuyor.

HAYDİKO Artvin Derneği, depremden etkilenen köylerdeki büyük ve küçük baş hayvanlara yem desteği sağlamak üzere yardım kampanyası düzenliyor.

Hayvanları, Doğayı, İnsanları Koruma ve Yaşatma Derneği (HAYDİKO), Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin ardından, köylerdeki büyük ve küçük baş hayvanlara yem desteği sağlamak üzere yardım kampanyası başlattı.

Depremin ikinci sabahı itibariyle HAYDİKO Artvin Derneği olarak hem insanlara hem hayvanlara yardımcı olabilmek amacıyla üç araçla beraber yolla çıktıklarını söyleyen HAYDİKO Artvin Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yılmaz “Aramızda AFAD arama kurtarma eğitimlerini tamamlamış profesyonel arkadaşlarımız olduğu gibi veteriner hekimlerimiz ve gönüllülerimiz var. Bölgede enkazlarda kalan yaralanmış hayvanlara ilk müdahalelerini yapıyoruz ve hayvanların İstanbul, Ankara ve İzmir gibi bölgelere tam teşekküllü kliniklere sevkini sağlıyoruz. Aynı zamanda alandaki sahipsiz sokak hayvanlarının ve sahipli hayvanların beslemelerini yapıyoruz. Şimdi köylerdeki büyük baş ve küçük baş hayvanlara yem desteği sağlayacağız. Tüm Türkiye’nin Adıyaman, Kahramanmaraş, Elbistan ve çevresindeki hayvanlara yardım edebilmek için desteğine ihtiyacımız var” dedi.

HAYDİKO Bağış Hesap Bilgileri:
HESAP ADI: Hayvanları Doğayı İnsanları
IBAN: TR 84 0006 4000 0019 1000 6358 46
İş bankası Artvin Şubesi

Ayrıca kredi kartıyla istenilen tutarda tek seferlik ya da her ay yapılmak üzere bağış talimatı verebiliyor.
https://fonzip.com/HaydikoArtvin/bagis

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.