Güncel Haberler: Bolayır Sahilinde Çevre Etkinliği Yapılacak *** Türk Okçulardan 4 Altın Madalya Birden *** Hamzakoy’a 200 Araçlık Otopark Yapılıyor *** Deprem Yapı Malzeme Test Laboratuvarı Kuruldu *** Zam Silsilesi Maalesef Devam Edecek *** “Tatavlada Son Dans” Sahnelendi *** Çamlık Piknik Alanı Sezona Hazırlanıyor *** Gelibolu Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Konseri *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Depremzedelere Ücretsiz Psikolojik Destek

Yalnız Değilsin projesiyle depremzedelere ücretsiz psikolojik destek verilecek. Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu DoktorTakvimi, depremzedelere ücretsiz psikolojik danışmanlık sağlamak üzere ‘Yalnız Değilsin’ projesini başlattı. Proje kapsamında depremzedelere psikolojik destek..

Depremzedelere Ücretsiz Psikolojik Destek
Son Güncelleme:163 Okuma Whatsapp

Yalnız Değilsin projesiyle depremzedelere ücretsiz psikolojik destek verilecek.

Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu DoktorTakvimi, depremzedelere ücretsiz psikolojik danışmanlık sağlamak üzere ‘Yalnız Değilsin’ projesini başlattı. Proje kapsamında depremzedelere psikolojik destek vermek isteyen gönüllü uzmanlar, profillerini ücretsiz oluşturarak bilgilerini depremzedelerle paylaşabiliyor.

Hastalar, hasta yakınları ve sağlık araştırması yapan kullanıcılar ile sağlık profesyonellerini bir araya getiren, Türkiye’de en çok kullanılan özel sağlık randevusu alma uygulaması DoktorTakvimi, depremzedelere ücretsiz psikolojik danışmanlık vermek üzere gönüllü uzmanları bir araya getirdiği ‘Yalnız Değilsin’ projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında DoktorTakvimi’nin sisteminde halihazırda profili olan uzmanlar, gönüllü olmak istediklerine dair bir form dolduruyor. Form onaylandıktan sonra ihtiyaç dahilinde depremzedelerin kendileriyle iletişime geçebilmesi için listede yer alıyor. Kaydı olmayan uzmanların ise öncelikle DoktorTakvimi’nde ücretsiz profil oluşturmaları gerekiyor. Profilleri ve sertifikaları onaylanan uzmanlar, gönüllülük formunu dolduruyor ve onay alırlarsa listelenebiliyorlar.

Ücretsiz psikolojik danışmanlık almak isteyen depremzedeler www.doktortakvimi.com/depremzedeler-icin adresine girerek listelenen uzmanları görebiliyor ve istediğini seçebiliyor.

Platformda doktorların yanında konuştukları dil, online ya da yüz yüze görüşme seçenekleri, telefon numaraları ve mail adresleri yer alıyor. Görüşmeler uzmanların ve danışanların belirlediği yöntemle gerçekleşiyor.

Gönüllü Uzmanların Bilgilerini Tek Bir Platformda Listeliyoruz

Konuyla ilgili açıklama yapan DoktorTakvimi Türkiye Ülke Müdürü Hakan Türkoğlu, “Yaşadığımız felaketin ardından DoktorTakvimi olarak ilk etapta bölgede acil ihtiyaçların giderilebilmesi adına globalin desteğiyle elimizden geleni yaptık. Sonrasında ise hızlıca daha geniş kapsamlı bir proje için hazırlıklara başladık ve ‘Yalnız Değilsin’ projesini hayata geçirdik. Projemiz kapsamında depremzedelere psikolojik destek vermek isteyen gönüllü uzmanların bilgilerini tek bir platformda listeliyoruz. Depremden etkilenen ve destek almak isteyen vatandaşlarımız ücretsiz istedikleri uzmana ulaşabilecek” dedi.

DoktorTakvimi’nde kayıtlı olmayan uzmanların/doktorların ücretsiz profil açabileceği link:
https://www.doktortakvimi.com/kayit-doktor

DoktorTakvimi’nde kayıtlı olan uzmanların/doktorların üye formuna ulaşabileceği link:
https://www.doktortakvimi.com/depremzedeler-icin/yardim-edin

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.