Son Dakika Haberler

Doğal Gaz Onayı Oy Birliği İle Alındı

Doğal Gaz Onayı Oy Birliği İle Alındı
Okunma : 490 views Yorum Yap

Gelibolu Belediye meclisinin Nisan ayı olağan toplantısı yapıldı.

Gelibolu Belediyesi nikah salonunda saat 15.00’te 14 gündem maddesi ile toplanan belediye meclisinde doğal gaz konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar başkanlığında toplanan belediye meclisinde önce açılış, yoklama ve ardından İstiklal Marşının okundu.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın gündem maddelerine geçmesinin ardından meclis katip üye seçimi ile meclis başkan vekilliği seçimi yapıldı.

Gelibolu Belediye meclisi Nisan ayı olağan toplantısında önce 2020 yılı başkanlık faaliyet raporu okundu, ardından belediye encümen üye seçimi yapıldı.

Plan Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu üye seçimlerinin ardından, sıra ilçeye getirilmesi planlanan doğal gaz konusuna geldi.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar konuyla ilgili kısa bir açıklama yaptıktan sonra ilçeye doğal gaz getirilmesiyle ilgili alınması gereken meclis kararı için oylama yaptı. Yapılan oylamada ilçeye doğal gaz getirilmesi konusunda oy birliği ile meclis kararı alındı.

Kazı ücretleriyle ilgili bir kaç konunun görüşülmesinin ardından toplantı 7 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’te gündemdeki diğer maddelerin görüşülmesi için toplanmak üzere sona erdi.