Son Dakika Haberler

“Duvarlar ve Köprüler” Finali Yapıldı

“Duvarlar ve Köprüler” Finali Yapıldı
Okunma : 239 views Yorum Yap

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Erasmus Plus kapsamında Avrupa Birliği Erasmus Plus Okul Ortaklığı projesi “Walls and Bridges” – “Duvarlar ve Köprüler” final toplantısı yapıldı.

Çanakkale il Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Erasmus Plus proje uzmanı ve Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi AB ve Sosyal Projeler sorumlusu İngilizce Öğretmeni Haydar Levent’in koordinatörlüğünde yürütülen Avrupa Birliği Erasmus Plus Okul Ortaklığı projesi “Walls and Bridges” – Duvarlar ve Köprüler isimli Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen proje kapsamında Macaristan – Budapeşte’de proje final toplantısı gerçekleştirildi.

Projenin kapanış niteliğinde olan toplantısına okul müdürü Musa Kartal ve öğretmenler katıldılar.

Proje toplantısı kapsamında final raporu, proje genel değerlendirmesi, projenin tüm proje ortaklarına kazandırdığı yenilikler ve projenin genel başarısı konusunda değerlendirmeler yapıldı.

Öğretmen ve öğrencilerin birlikte yer aldığı duvarlar ve köprüler konulu şiir etkinliği ve tiyatro gösterisi sunumları yapıldı. Budapeşte’nin kültürel zenginliği ve tarihsel yapıları üzerine geziler düzenlendi. 3 sene süren arkadaşlıklar ışığında proje hüzünlü veda ile tamamlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)