Son Dakika Haberler

Ekipler Çalışmalarını Sürdüyor

Ekipler Çalışmalarını Sürdüyor
Okunma : 275 views Yorum Yap

Gelibolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından alt ve üst yapı çalışmaları ile çevre düzenleme çalışmalarına devam ediliyor.

Gelibolu’nun altyapı sistemleri elden geçirilip yenileniyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından Gazi Süleyman Paşa Mahallesi, Petek Evler 2.Aralık’ta eskiyen içme suyu hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi.

Gelibolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından da yaz sezonu öncesi çalışmalar devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mavi Bayraklı Hamzakoy halk plajında rüzgar ve oluşan dalgalar nedeniyle kıyıya vuran yosunların ile kumsalda biriken atıklar temizlenerek bakım yapıldı.

Gelibolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de yaz sezonu öncesinde ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak refüjlerde, parklarda, kordon boyunda, ana arterlerde bulunan otomatik sulama sistemlerinin bakım ve yenileme çalışmasını yaparak her hangi bir sorun olmaması için elden geçirdiler.