Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Engelsiz Yaşam Fuarı 30 Kasım’da Açılacak

Geçtiğimiz yıl Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi bu yıl da T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ev sahipliğinde, The İstanbul Expo organizasyonu ile “Dünya..

Engelsiz Yaşam Fuarı 30 Kasım’da Açılacak
Yayınlanma: 207 Okuma

Geçtiğimiz yıl Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi bu yıl da T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ev sahipliğinde, The İstanbul Expo organizasyonu ile “Dünya Engelliler Günü” olan 3 Aralık tarihini de kapsayan 30 Kasım – 03 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek.

Dünyanın 3. Avrupa’nın 2. büyük fuarı olan Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi, engelliler ve yaşlılar için yaşam kalitesini artıran ürün ve hizmetleri tanıtmak, sağlık ve rehabilitasyon alanında yenilikleri sergilemek, sağlık uzmanları ile katılımcıları bir araya getirmektedir.

Eyaf Expo ziyaretçilere ve katılımcılara, mobilite ürünleri, bakım ekipmanları, rehabilitasyon teknolojileri, iletişim araçları ve diğer sağlık ve yaşam kalitesini destekleyen ürünleri sergileme ve keşfetme fırsatı sunarken, aynı zamanda engelli bireyleri; sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumlarıyla bir araya getirerek katılımcı markalara benzersiz bir işbirliği platformu ve farkındalık sunmakta.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.