Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Gazetecilerden Emniyet Müdürü Arıcı’ya Ziyaret

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı makamında ziyaret etti. 10 Ocak Gazeteciler gününde kurulan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları..

Gazetecilerden Emniyet Müdürü Arıcı’ya Ziyaret
Yayınlanma: 106 Okuma

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı makamında ziyaret etti.

10 Ocak Gazeteciler gününde kurulan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği ziyaretlerine devam ediyor. Dernek bu kez Türkiye’de birçok başarıya imza atmış Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Arıcı, yaptıkları çalışmalar hakkında gazetecilere bilgiler verdi. Arıcı, ayrıca yeni kurulan derneğe çalışmalarında başarılar diledi. Emniyet Müdürü Arıcı, güvenlik ve huzur konularındaki özverili çalışmalarını detaylı bir şekilde paylaştı. Medya mensuplarına, emniyet teşkilatının yürüttüğü çeşitli projeler hakkında önemli bilgiler verdi. Ayrıca, gazetecilerin toplumun bilinçlenmesinde oynadığı kritik rolü vurgulayarak, iletişim ve işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, bu özel buluşmanın anlamına vurgu yaparak, Emniyet Müdürü Arıcı’ya dernek adına teşekkür etti. Kökçak, medya ve emniyet arasındaki bu güçlü işbirliğinin, toplumsal farkındalığın artırılmasına ve daha güvenli bir yaşamın inşasına önemli katkılarda bulunacağını ifade etti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.