Son Dakika Haberler

Geçmişten Geleceğe Toplantısı Yapıldı

Geçmişten Geleceğe Toplantısı Yapıldı
Okunma : 181 views Yorum Yap

Anadolu Gençlik Derneği 47. Dönem değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirildi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) – Milli Gençlik Vakfı (MGV) 47. Dönem değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirildi. AGD – MGV Genel Başkanı Salih Turhan ve AGD Genel Merkez Başkanlık Divanının beraber yürüttüğü toplantıda AGD’nin geçmiş dönemde yapmış olduğu faaliyetler değerlendirildi. Toplantıda Anadolu Gençlik Derneği’nin yeni dönemde gençliğe ulaşacak yeni çalışmalarının istişaresi yapıldı.

Geçmişten aldığımız güçle yarınlara daha büyük heyecan ile değerlendirme ve planlama toplantısında konuşma gerçekleştirilen Turhan, gençlik çalışmalarının önemine vurgu yaptı.

Turhan, şu ifadeleri kullandı:

“Burada çok hayırlı çalışmaların değerlendirme ve istişaresini yaptık. Bu çalışmalar; gençliğimize yeni ufuklar açması, milletimizi ve gönül coğrafyamızı ileriye taşıması ve mazlum coğrafyaların kurtuluşu için önem arz etmektedir. Bu planlamayı tüm kademelerimiz ile hep birlikte en güzel şekilde hayata geçireceğiz. Biz Milli Görüşçüyüz, herhangi bir sivil toplum kuruluşu gibi hareket edemeyiz. Milli Görüş, bir dünya tasavvurudur. Milli Görüş, bir medeniyet tasavvurudur. Milli Görüş, tüm söylemlerde ve eylemlerde hidayetin, ferasetin ve dirayetin gereği üzere olmaktır. Yarım asrı aşan tecrübemizle tüm kademelerimiz ile yeni dönemde de ahlaklı bir nesil yetişmesi için tüm takatimiz ile çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişten aldığımız güçle yarınlara daha büyük heyecanla ulaşmak için, 47. Dönem çalışmalarımızın tüm insanlığa hayırlar getirmesi için hep birlikte vira bismillah diyoruz”.