Son Dakika: 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu AK Partiden CHP’li Başkana Tepki

Teşekkür Etmek Bu Kadar Mı Zor Sayın Başkan Çanakkale CHP’de polemik üzerine polemik yaşanıyor. Gelibolu’nun CHP’li Belediye Başkanı Münir Mustafa Özacar partisinin kaçak plaj açılışına katılıyor. İlçesine doğalgaz getirmek için..

Gelibolu AK Partiden CHP’li Başkana Tepki
Yayınlanma: 716 Okuma

Teşekkür Etmek Bu Kadar Mı Zor Sayın Başkan

Çanakkale CHP’de polemik üzerine polemik yaşanıyor. Gelibolu’nun CHP’li Belediye Başkanı Münir Mustafa Özacar partisinin kaçak plaj açılışına katılıyor. İlçesine doğalgaz getirmek için caba gösteren AK Partili Meclis üyelerine teşekkür etmeyi bilmiyor.

Tam Kadro Açılış İN, Doğalgaz Protokolü İmzası OUT

AK Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale milletvekili Bülent Turan, Gelibolu ilçesinin doğalgaza kavuşması için devletin tüm kurumlarını seferber etmesiyle Gelibolu da Aksa Gaz yetkilileri ile CHP’li Belediye Başkanı Münir Mustafa Özacar arasında protokol imzalandı.

Kaçak Açılışa Toplu Katıl, Doğalgaz Protokolünü Yalnız İmzala

Ülke gündeminde büyük yankı uyandıran kaçak yapıya tam kadro katılan CHP’lilere tepkiler sürerken, AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü CHP’li Belediye Başkanı Özacar’a tepki gösterdi.

Gelibolu’ya ulaştırılan doğalgaz yatırımı üzerinden tepki gösteren AK Parti İlçe Başkanı Sürücü, imzalanan doğalgaz protokolüne CHP’li Başkanın samimiyetsiz olduğunu ifade ederek, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Sürücü açıklamasında “Aksa Gaz ile protokol imzalanırken bu kadar emek sarf eden Belediye Meclis Üyelerimizin davet edilmemesi ve en azından bir teşekkür bile edilmemesi bizleri bir kez daha hayrete düşürdü.

İlçemizi doğalgaza kavuşturmak için meclis kararı almaktan bile yüksünen Belediye Başkanının iş olgunlaştıktan sonra nasıl koşa koşa, tek başına, adeta kendisine mal edercesine aksa ile sözleşmeyi imzaladığını gördük.

Bu yapılan kesinlikle çok yanlış ve üzücüdür. Ne yaparsak yapalım insani değerlerimizi kaybetmemeli, bir teşekkürü çok görmemeliyiz.

Hatırlanacağı üzere başta Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Kaymakamımız Hakan Kılınçkaya ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Ankara’ya giderek EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz ile yapılan görüşmeler neticesinde Gelibolu’ya doğalgazı yatırım planına alınmasını sağlamış ve bu yaz doğalgaz çalışmalarının başlanacağının müjdesini vermiştik.

Sayın Başkan Çok Görse de!

Buradan tekrar ilçemize doğalgaz gelmesi için seferber olan ve emeği geçen başta; Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, Kaymakamımız Hakan Kılınçkaya’ya, Belediye Meclis Üyelerimize, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’a ve tüm hemşerilerimize teşekkür eder, Gelibolu’muza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.