Son Dakika Haberler

Gelibolu Anadolu Lisesi Konser ve Sergisi

Gelibolu Anadolu Lisesi Konser ve Sergisi
Okunma : 64 views Yorum Yap

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, Gelibolu Anadolu Lisesi’nin yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser ve resim sergisi programına katıldı.

Gelibolu Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa Kaymakam Bekir Abacı, Kaymakam Refiki Mehmet Çelik, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Karaca, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

İlk olarak, Gelibolu Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan konser etkinliğine katılan Kaymakam Abacı, konserin hazırlanmasında emeği geçenlere ve öğrencilere teşekkürlerini sunarak kendilerini tebrik etti.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, konser sonrasında yine Gelibolu Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisini ziyaret etti. Resimleri tek tek inceleyen Kaymakam Abacı, resim sergisini ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, serginin hazırlanmasında emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İlçe Kaymakamı Bekir Abacı ile Atatürk Kültür Merkezi ev sahipliğinde Gelibolu Anadolu Lisesi’nin konser ve resim sergisinin açılışına katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, oldukça İlgi gören başarılı etkinlik için okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)