Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Gelibolu Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı

Gelibolu Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban başkanlığında yapıldı. Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın Marmara Belediyeler Birliği’nce düzenlenen toplantıya katılması dolayısıyla belediye meclis toplantısına Mustafa Çoban..

Gelibolu Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
Yayınlanma: 174 Okuma

Gelibolu Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban başkanlığında yapıldı.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın Marmara Belediyeler Birliği’nce düzenlenen toplantıya katılması dolayısıyla belediye meclis toplantısına Mustafa Çoban başkanlık etti.

Gelibolu Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı yoklama ve saygı duruşu ile başladı.

Gelibolu Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısının ilk maddesi olan 2024-2025-2026 yılları bütçesi görüşülerek oy çokluğu ile komisyona havale edildi. Gündemin ikinci maddesi olan Afet İşleri Müdürlüğü’nün plan bütçe komisyon raporu okunarak oy çokluğu ile kabul edildi. Gündemin üçüncü madde olan Sıfır Atık ve İklim Değişikliği Müdürlüğü yönetmeliği görüşülerek oy birliği ile komisyona havale edildi.

Gelibolu Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısının dördüncü maddesi olan Yazıcızade Mah. 357 ada 69 parseldeki imar komisyon raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. Gündemin beşinci maddesi olan Hoca Hamza Mahallesi 499 ada 68-69-71-81-82-83-84-85-87-88-89 parseldeki imar komisyon raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. Gündemin altıncı maddesi olan Yazıcızade Mahallesi 736 ada 9 parseldeki imar plan değişikliği oy çokluğu ile komisyona havale edildi.

Gelibolu Belediyesi Ekim ayı belediye meclis toplantısı, Kasım ayı toplantısının 3 Kasım 2023 Cuma günü, saat 15.00’te yapılması yönünde alınan kararın ardından sona erdi.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.