Son Dakika Haberler

Gelibolu Doğal Gaza Kavuşuyor Mu?

Gelibolu Doğal Gaza Kavuşuyor Mu?
Okunma : 258 views Yorum Yap

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu’ya yaptığı ziyaret sonrasında katıldığı iftar programında “Ne dediysek yapmayı bir görev bildik. Gelibolu’da 2023 kışında doğal gazın yandığını göreceksiniz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile yine Çanakkale Milletvekili Julide İskenderoğlu, partililerle birlikte geldikleri Gelibolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

AK Parti heyeti Gelibolu’daki ziyaretlerinin ardından İlçe Başkanlığı tarafından balıkhane meydanında verilen iftara katılarak vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeğine Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ile Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü, partililer ve vatandaşlar katıldı.

İftar programında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Ne dediysek yapmayı bir görev bildik. Yüzme havuzumuzu iki ay içerisinde, kapalı spor salonumuzu da yıl bitiminde tamamlayıp açılışımızı yapacağız. Ne dediysek yapmayı bir görev bildik. Bir derdimiz var, bölgemizi ayağa kaldırmak. İki aile doktorumuz göreve başlamıştı. Şimdi de bir hafta içinde Kulak burun boğaz doktoru göreve başlayacak” diyen Turan doğal gaz konusunda da adeta müjde verdi.

“Lapseki, Gümüşçay, Karabiga ve Yenice’ye doğal gaz geldi. Ama Gelibolu’da bir türlü bu sinerjiyi oluşturamadık henüz. Buradaki kurumların yapmadığı şeyi yapmaya çalıştık. Gelibolu’da da çalışmalar başladı. Yavaş yavaş inşaatlar başlayacak. Olağanüstü bir kriz olmazsa, 2023 kışında seneye bu zamanlarda bu ilçemizde doğal gazın yanmaya başladığını göreceksiniz” dedi.

AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ile Jülide İskenderoğlu iftar sonrasında Gelibolu 1354 Roman Derneği’nin açılışını gerçekleştirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)