Güncel Haberler: Bolayır Sahilinde Çevre Etkinliği Yapılacak *** Türk Okçulardan 4 Altın Madalya Birden *** Hamzakoy’a 200 Araçlık Otopark Yapılıyor *** Deprem Yapı Malzeme Test Laboratuvarı Kuruldu *** Zam Silsilesi Maalesef Devam Edecek *** “Tatavlada Son Dans” Sahnelendi *** Çamlık Piknik Alanı Sezona Hazırlanıyor *** Gelibolu Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Konseri *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Gelibolu Eğitim İş Kahvaltısı

Gelibolu Eğitim İş Sendikası Yönetim Kurulu tarafından organize edilen kahvaltı gerçekleşti. Konuyla ilgili olarak, Gelibolu Eğitim İş Sendikası Yönetim Kurulu tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama şöyle: Atatürk’ün önderliğinde kurulan..

Gelibolu Eğitim İş Kahvaltısı
Son Güncelleme:497 Okuma Whatsapp

Gelibolu Eğitim İş Sendikası Yönetim Kurulu tarafından organize edilen kahvaltı gerçekleşti.

Konuyla ilgili olarak, Gelibolu Eğitim İş Sendikası Yönetim Kurulu tarafından bir açıklama yapıldı.

Yapılan açıklama şöyle:

Atatürk’ün önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını, egemenliğini, ulus ve ülke bütünlüğünü, laik düzeni, demokratik ve ulusal eğitim değerlerini korumak ve sonsuza kadar yaşatmak için 17 Ekim 2005 tarihinde kurulan Eğitim-İş, eğitim çalışanlarının, tüm emekçilerin, günden güne yoksullaşan halkımızın ve karanlığa sürüklenen ülkemizin umudu haline gelmiştir.

Gelibolu Eğitim İş Sendikası olarak düzenlediğimiz birlik, beraberlik, dayanışma ve tanışma amaçlı kahvaltılı sohbet etkinliğimiz gerçekleştirilmiştir.

Günümüzde sendikalı olmanın önemi artık daha fazla artmış bulunmaktadır. Tüm Gelibolu İlçe Milli Eğitim çalışanlarını sendikamıza üye olmaya davet ediyoruz. Katılımları için Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’a, Eğitim İş Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, Gelibolu Kent Konseyi Başkanı Bünyamin Turan’a, emekli öğretmenlerimize ve değerli üyelerimize teşekkür ederiz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.