Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Gelibolu Kaymakamlığı Hizmet İçi Eğitimleri Başladı

Kurumsal verimliliğin kapasitenin arttırılması, iş görenlerin kişisel ve mesleki yetkinliklerinin geliştirilmesi amacıyla Gelibolu Kaymakamlığı tarafından 18 – 22 Aralık 2023 tarihleri arasında Hizmet içi Eğitim Programı düzenlendi. Gelibolu Mehmet Akif..

Gelibolu Kaymakamlığı Hizmet İçi Eğitimleri Başladı
Yayınlanma: 160 Okuma

Kurumsal verimliliğin kapasitenin arttırılması, iş görenlerin kişisel ve mesleki yetkinliklerinin geliştirilmesi amacıyla Gelibolu Kaymakamlığı tarafından 18 – 22 Aralık 2023 tarihleri arasında Hizmet içi Eğitim Programı düzenlendi.

Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek faaliyetlere başta kamu kurum / kuruluşlarında yönetici pozisyonunda görev yapan personel olmak üzere hizmetleri aksatmayacak şekilde planlama yapılarak diğer personeller de katılacak.

Programda; Devlet Malını Koruma ve Tasarruf Tedbirleri, Kamu Hizmetlerinin Sunumunda Uyulacak Usul ve Esaslara İlişkin Yönetmelik, Resmi Törenler ve Alanlar, Kamuda Etik Davranış konularındaki eğitimi Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı tarafından verilirken, 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu eğitimini Gelibolu Mal Müdürü Arif Çelik, Etkili Sunum Teknikleri İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimini Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu’nda görevli Öğretim Görevlisi Nur Kan ile Dr. Öğretim Üyesi Yavuz Sezer Oğuzhan, Afet ve Kriz Yönetimi eğitimini İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Erdem Gümüş, Etkili Konuşma ve İletişim Becerileri Kişisel Gelişim Stres, Çatışma ve Öfke Yönetimi eğitimi ise Orhan Selçuk tarafından verilecek.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.