Son Dakika: Bu Cana Yardım Edecek Kimse Yok Mu? *** Gelibolu’da TSM Bahar Konseri Verildi *** Şehit Ağırman Gelibolu’da Toprağa Verildi *** 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu Standına Özel Ödül

Çanakkale Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) öncülüğünde 14-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında bu yıl ikincisi düzenlenen EXPOTROIA Çanakkale Turizm ve Ticaret Fuarı’nda Gelibolu standı organizasyon komitesi tarafından en başarılı ilçe..

Gelibolu Standına Özel Ödül
Yayınlanma: 826 Okuma

Çanakkale Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) öncülüğünde 14-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında bu yıl ikincisi düzenlenen EXPOTROIA Çanakkale Turizm ve Ticaret Fuarı’nda Gelibolu standı organizasyon komitesi tarafından en başarılı ilçe tanıtım ödülüne layık görüldü.

Önümüzdeki yıldan itibaren uluslararası hale getirilerek Çanakkale’nin tüm dünyaya tanıtılmasının hedeflendiği fuarda, Gelibolu Kaymakamlığı, Gelibolu Belediye Başkanlığı ve Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından oluşturulan Gelibolu standı, ilçenin tarihi, turizm ve kültürel değerlerinin yanı sıra markalaşmış ve yöresel ürünleri başarı ile tanıttı.

Kongre merkezinin bahçesinde oluşturulan fuar çadırında Çanakkale’nin diğer ilçeleri ile birlikte boy gösteren Gelibolu standının katılımcı belgesi ile ‘en başarılı tanıtım yapan ilçe’ ödülünü organizasyon komitesi adına ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu, Gelibolu Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’ya takdim etti.

Fuarda Gelibolu’nun başarılı stand düzenlemesi ve ziyaretçi sayısının yoğunluğu ile dikkat çektiğini vurgulayan Akarsu, “Gelibolu ilçemizi kutluyoruz” ifadesini kullandı. Bu ödülün kendilerini fazlasıyla mutlu ettiğini belirten Kaymakam Namık Kemal Nazlı ise, “Kaymakamlığımız, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı öncülüğünde 10 firmamızın katılımı ile tanıtım görevimizi bu ödülle tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu organizasyonda başarının ortağı olan tüm kurum ve firmalarımıza, emek veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer yandan Çanakkale Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ile Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen EXPOTROIA’da; ithalatçı, dağıtımcı ve üreticiden oluşan firmaların yanı sıra gıda ürünleri, turizm sektörü, tarım ürünleri, mobilya, ekipman, tekstil, otel ve restoran, maden-seramik ve otomotiv sektörü temsilcileri yer aldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.