Son Dakika: Çanakkale’de Aile Kavgası Cinayet Getirdi *** Eceabat’ta 109 Yıllık Top Mermisi Bulundu *** Türk Futbolunun Hamit Altıntop’a İhtiyacı Yok! *** Biçerdöver ve Balya Makinesi Uyarısı Yapıldı *** Yangından Etkilenenlerin Yaraları Hızlıca Sarılacak *** İYİ Partili Aslan: “Deli Dumrul” Sistemini Durduralım *** CHP “Buz Kırılmış, Yol Açılmıştır” *** Bolayır Güneyli Sahilleri Çöp İçinde *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu Stratejik Planı Eğitim Faaliyetleri Tamamlandı

Gelibolu Kaymakamlığı ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu koordinesinde; 19-23 Aralık 2022 tarihleri arasında, kamu personeline yönelik 2022 yılı 2. Dönem Hizmetiçi Eğitimi ve Kamu..

Gelibolu Stratejik Planı Eğitim Faaliyetleri Tamamlandı
Yayınlanma: 368 Okuma

Gelibolu Kaymakamlığı ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu koordinesinde; 19-23 Aralık 2022 tarihleri arasında, kamu personeline yönelik 2022 yılı 2. Dönem Hizmetiçi Eğitimi ve Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik düzenlenen Stratejik Plan (2022-2026) Eğitiminin son gününde; Psikolog Gizem Durav tarafından “İkna ve Motivasyon Uygun Eleştiri Yöntemleri ve Etkin Tartışma Stratejileri” konusunda eğitim verildi.

Gelibolu ByHilton Otel’de gerçekleşen eğitime, İlçe Kaymakamı Bekir Abacı, kurum amirleri, kamu personeli, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Eğitimin sonunda bir konuşma yapan Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı; “İlçemizdeki kurumların koordinasyonu, İlçemizin kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye ulaşması için yönetim mekanizması çok önemli. Bu yüzden kurumlarımızdaki müdürlerden personele kadar etkili ve iyi elemanlardan oluşan bir ekip, ilçe yönetiminin daha etkili olmasını sağlar” dedi.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı konuşmasının devamında, “bunun için tüm personelimizin işlerini önemseyerek yapması, iyi bir çalışma ortamı için iyi niyetli olarak işini özenle yapmaya çalışması, iyi işlerin çıkması için de tüm birimlerin birbirlerine destek olmaları gerekmektedir.

Makamlar gelip geçicidir. O yüzden makamlarımızın hakkını vermeliyiz. Bize gelen vatandaşa karşı sabırlı ve sakin olmalıyız. Bugün git yarın gel mantığını kesin bir şekilde reddetmeliyiz. Halkımıza hizmet için varız. Önemli olan makamlarımızın, görevlerimizin hakkını vererek çalışmak ve yarın görevimiz sona erdiğinde onurumuzla ayrılmak, ardımızdan bu işi ne kadar iyi yaptığımıza dair söylemler bırakmaktır.

Bu bağlamda unutmayalım ki biz bir aileyiz ve nasıl ki kendi ailemize bir zarar gelmesini istemiyorsak, ailemiz olan kurumumuzu da korumak için elimizden geleni yapmalıyız. Eğitimlerimiz için bize ev sahipliği yapan Türkmen A.Ş. ve Gelibolu ByHilton çalışanlarına, kıymetli bilgilerini bizlerle paylaşan; ÇOMÜ Sivil Toplum Kuruluşları Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof Dr. Nazan Yelkikalan’a, ÇOMÜ Dr. İbrahim Bodur Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç Dr. Erdal Aydın’a, GMKA Uzmanı Petek Eğerci Coşkun’a, GMKA Uzmanı Seray Servi’ye, Piri Reis Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Dönmez Polat’a, Eğitim Müfettişi Beyazıt Paksoy’a, ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali İşmen’e, ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nermin Berik’e, Psikolog Gizem Durav’a ayrıca tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.