Güncel Haberler: Eğritaş Anaokulu ve Cami İnşaatı Çalışmaları *** Kadınlar Derneği Yönetimi’nden Başkan Özacar’a Ziyaret *** Tenis Kortları Yapımı Devam Ediyor *** Oy Kullanacak Hastalara Destek Olunacak *** Eğritaş Sahilinde Kumsal Temizleniyor *** Gelibolu Belediyesine 55 Personel Alınacak *** Orman Yangınlarıyla Mücadele Toplantısı Yapıldı *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Gelibolu Stratejik Planı Toplantıları Yapıldı

Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) vizyonu “İçinde yaşayanlara sosyal olanaklar sunabilen, çevreye duyarlı, ekonomik büyüme odaklı, kültürel ve tarihi mirasını sürdüren, turizmde markalaşmış, alt yapı, eğitim ve sağlıkta çağın gereklerini..

Gelibolu Stratejik Planı Toplantıları Yapıldı
Son Güncelleme:290 Okuma Whatsapp

Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) vizyonu “İçinde yaşayanlara sosyal olanaklar sunabilen, çevreye duyarlı, ekonomik büyüme odaklı, kültürel ve tarihi mirasını sürdüren, turizmde markalaşmış, alt yapı, eğitim ve sağlıkta çağın gereklerini yakalamış, öncü bir şehir olmak” olarak belirlenmiştir.

Belirlenen vizyona ait GZFT (Güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar, tehditler) toplantılarının ilki bugün 09.30-12.30 saatleri arasında; Belediyeler, Sanayi ve Ticaret, Kültür ve Sanat ve Eğitim temaları katılımcılarıyla, 14.30 – 17.30 saatleri arasında; Ulaştırma, Turizm, Sağlık ve Spor temaları katılımcılarıyla, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Piri Reis Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.