Son Dakika: Bu Cana Yardım Edecek Kimse Yok Mu? *** Gelibolu’da TSM Bahar Konseri Verildi *** Şehit Ağırman Gelibolu’da Toprağa Verildi *** 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu Vakfı’nda Yönetim Yenilendi

Gelibolu’nun geleneksel mirasını koruyan, kentin kurum, kuruluş ve bireyleri arasında işbirliği ve dayanışmayı artırmayı amaçlayan Gelibolu Vakfı, Olağanüstü Mütevelli Heyet toplantısını yaptı. Gelibolu Vakfı başkanı Özcan Öztürk’ün iş yoğunluğu nedeniyse..

Gelibolu Vakfı’nda Yönetim Yenilendi
Yayınlanma: 421 Okuma

Gelibolu’nun geleneksel mirasını koruyan, kentin kurum, kuruluş ve bireyleri arasında işbirliği ve dayanışmayı artırmayı amaçlayan Gelibolu Vakfı, Olağanüstü Mütevelli Heyet toplantısını yaptı.

Gelibolu Vakfı başkanı Özcan Öztürk’ün iş yoğunluğu nedeniyse istifasını değerlendiren Mütevelli Heyeti, Yönetim ve Denetim Kurullarının yenilenmesine karar verdi. Yapılan seçimler sonucu yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

1. Yusuf Acar
2. Selçuk Gelmez
3. Mustafa İsmail Yüzüak
4. Barış Engin
5. Bülent Çetin
6. Sedef Çakıroğlu Güvenç
7. İsmail Öztürk

Oluşan yeni yönetim kurulu önümüzdeki günlerde toplanarak kendi içinde görev bölümü yapacak ve çalışmalarına başlayacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.