Güncel Haber: Muharrem Erkek Mazbatasını Alarak Görevine Başladı *** Başkan Soyuak'tan Polis Haftası Ziyareti *** Özacar’dan Seçim Sonrası İlk Açıklama *** Bayram Trafiğinde Denetimler Arttı *** CHP’li Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldılar *** Dardanel Topunun Replikası Yapılacak *** Seddülbahir Kalesi Mimarlık Yıllığına Alındı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu Vizyonu Belirlendi

Gelibolu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, “Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) kapsamında 19 Ocak 2022 tarihinde ortak aklı hakim kılmak adına tüm paydaşların görüşlerinin alındığı Vizyon Belirleme Toplantısı yapılmıştır. “Her fikir..

Gelibolu Vizyonu Belirlendi
Yayınlanma: 550 Okuma

Gelibolu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, “Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) kapsamında 19 Ocak 2022 tarihinde ortak aklı hakim kılmak adına tüm paydaşların görüşlerinin alındığı Vizyon Belirleme Toplantısı yapılmıştır.

“Her fikir değerlidir” ilkesinden hareketle fikir beyan edecek en üst düzeyde sayıya ulaşmak amacıyla Gelibolu Belediyesinin katkıları ile vatandaşlarımıza anons edilerek Kaymakamlığımız Açık Kapı biriminde 21-28 Ocak 2022 tarihleri arasında vatandaşlarımızın görüşlerini bildirmeleri sağlanmıştır.

Vatandaşlarımızın beklenenin üstünde gösterdiği teveccüh ile 1073 görüş bildirilmiştir. Bu görüşler vizyon belirleme sürecine ilişkin çok güçlü bir bilimsel alt yapı zemini teşkil etmiştir.

Belirlenen bu 1073 görüşleri Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Piri Reis Meslek Yüksek Okulu tarafından veri analizlerine tabi tutularak MAXQDA 2022 Nitel Analiz Programı ile değerlendirilerek Gelibolu İlçesi Stratejik Planı Vizyonu; “İçinde yaşayanlara sosyal olanaklar sunabilen, çevreye duyarlı, ekonomik büyüme odaklı, kültürel ve tarihi mirasını sürdüren, turizmde markalaşmış, altyapı, eğitim ve sağlıkta çağın gereklerini yakalamış öncü bir şehir olmak” olarak belirlenmiştir.

Başta vatandaşlarımız olmak üzere süreçte katkı sağlayan tüm Gelibolu Sevdalılarına Kaymakamlık olarak şükranlarımızı sunarız” denildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.